zadanienamipsi

zadanienamipsi

Spersonalizowane uczenie się

Uczniowie mogą uczyć się w swoim własnym tempie, sięgając po nowy materiał lub uzupełniając luki w zrozumieniu tego, o czym była już mowa. W ten sposób skutecznie budują solidną wiedzę.

Treści, którym możesz ufać

Stworzone przez ekspertów (na polskiej stronie materiały tłumaczą lub tworzą na licencji CC: osoby, mające stopień naukowy) materiały złożone z filmów, ćwiczeń i artykułów wspomagają naukę matematyki, przedmiotów przyrodniczych, programowania i wielu innych dziedzin. Dostępne na zawsze za darmo dla uczniów, studentów i nauczycieli.

Narzędzia, które dają prawdziwą edu-moc nauczycielom

Dzięki narzędziom, dostępnym na platformie Khan Academy, nauczyciele mogą śledzić postępy uczniów, są świadomi luk w zrozumieniu materiału, mogą więc dopasować swój wysiłek do różnych potrzeb różnych uczniów.

Mirosław Zelent i Damian Stelmach, czyli dwóch dydaktyków, którzy zmieniają naukę informatyki na bardziej przystępną. Wierzymy w nauczanie, które rozpala pasję, a nie takie, które wynika jedynie z przymusu. Darmowa edukacja online dla każdego, realizować to w polskim internecie dzięki Waszemu wsparciu to nasza misja!

Margines określa przestrzeń wokół elementów. Możliwe jest stosowanie wartości negatywnych.

 

Linki HTML zewnętrzne

Inaczej odwołania do zewnętrznych stron. Tego zagadnienia chyba nie trzeba zbyt obszernie tłumaczyć, po prostu przenoszą nas do innych stron. Konstrukcja ich jest dość prosta. Dobrą praktyką jest stosowanie protokołu  przed nazwą domeny, wtedy przeglądarka od razu wie, że jest to link zewnętrzny.

Tło może mieć dowolny kolor lub może być obrazkiem. Może być ustawione na środku, może się powtarzać w pionie lub w poziomie. Możliwości edycji tła jest sporo i wiele z nich omówię w tym artykule.

Copyright © 2013-2023. All Rights Reserved.